Janusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Pierwsze wrażenie którym muszę się podzielić ;)

Gra, jak zawsze zresztą, zabezpieczona przez rebel w taki sposób iż nawet pies nie zdołał by jej przegryźć. Już sam ciężar, dość przyjemnie czuje się w dłoniach. Po wyjęciu wszystkich elementów i rozłożeniu planszy, oko samo cieszy się na widok tych wspaniale wykorzystanych elementów graficznych. Powiem więcej, brak tu zgrzytów wszystko się ze sobą idealnie komponuje.
Jeśli chodzi o pudełko, tutaj wypraska może wołać o pomstę do nieba, jest to chyba jedyny taki większy minus, już teraz polecam zakupić jakieś pudełeczko na masę różnorakich znaczników/kart do gry.

Na pochwałę natomiast zasługuje instrukcja !!! W życiu chyba nie czytałem czegoś równie przejżystego - ukłony dla Galakty !!!

cóż to tyle z przemyśleń mych, ciąg dalszy nastąpi gdy tylko okazja będzie do zagrania w to cudeńko ;)


Dobry, solidny produkt

mimo że wciąż grasz to samo, nawet bez dodatków gra wciąż nie chce się nudzić ;) wszystko zawdzięczamy prostocie mechaniki i szybkości rozgrywki ;)

czy mały czy duży, nikt tu się nie nudzi :D


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Góry to świetny dodatek, na ktyóry wchodzą osobna kraina oraz talia przygód. Mimo że ruch w krainie jest liniowy można dość szybko nabyć doświadczenia w walce co przyspiesza czasem monotonną rozgrywkę. Polecam wszytskim którym gra się dłuży ;)


Dodatek mocno zmienia grę, na planszy pojawiają się łuski po przelatujących nad krainą smokach a ich rozpatrywanie może wiązać się z nie lada wyzwaniem dla poszukiwacza. Konsekwencją może być w najgorszywm wypadku gniew smoczego władcy. Jednak to nie konieć atrakcji jakie na Nas czekają. W dodatku znajdziemy również 6 nowych postaci które są o niebo potężniejsze od tych podstawowych, znajdziemyt również karty opcjonalnych zakończeń oraz wewnętrzną krainę którą można grac na dwa sposoby(dwustronna plansza). Gra niesamowinie urozmaica rozgrywkę robiąc ją bardziej zabójczą.


Mini dodatek, do MAgi i miecza, pozwala na włączenie czarnego charakteru do gry. Żniwiarz, kierowany przez graczy będzie podążał i kładł swą kosą niejednego gracza. Dość ciekawe rozwiązanie czasem przypadkowo przedłużające rozrywkę. Polecam :D


Bartosz Mroziński

Liczba recenzji: 187

Privian

Liczba recenzji: 112

Werdandi

Liczba recenzji: 6