Kara2002

Obserwowani

8 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

1 użytkownik

Nie przepadam za karciankami, ale ta daje radę. Dużym atutem jest to, że można grać w wiele osób a gdy gra już się znudzi dokupić dodatek z nowymi możliwościami i jeszcze większą liczbą osób.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra! I zacięta jeśli współgracze czują ducha rywalizacji. Na jej rozgrywkę nie potrzeba dużo czasu co jest zarówno plusem jak i minusem gry. Gdy się spieszymy ze znajomymi potrafimy rozegrać partyjkę faktycznie w 20 minut jednak gra jest na tyle fajna, że koniec zawsze przedwcześnie nas zaskakuje.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Fajna gra strategiczna. Jednak podstawowa wersja gry nie jest porywająca. Daję jej ocenę 4.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra! Serdecznie polecam fanom science fiction. Przy tej grze napięcie między współgraczami nie jest aż tak wysokie, ponieważ gracze nie atakują się nawzajem lecz lecą razem w konwoju przez kosmos i spotykają ich wspólne przygody. Świetnym pomysłem jest pozwolenie graczom na początku gry zbudowania własnego statku kosmicznego. Rozgrywka wymaga nieco więcej czasu - mojej ekipie (3 osoby) gra zajmuje 1,5 - 2 godz.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Myślę, że jest to gra dobra na spotkanie towarzyskie lub rodzinna. Gra się przyjemnie, zasady nie są trudne do opanowania, są też emocje związane z rywalizacją. Jest to gra rodzinna, w której świetnie odnajdzie się każde pokolenie a dzieciom wcale nie będzie grać trudniej z powodu wieku (jeśli potrafią już dodawać).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Michał

Liczba recenzji: 22

Kartelek

Liczba recenzji: 6

Joanna

Liczba recenzji: 0

Kangel

Liczba recenzji: 35

Nowciu

Liczba recenzji: 20

Kwasi

Liczba recenzji: 14

Re-l124c42

Liczba recenzji: 37

Bartosz

Liczba recenzji: 17

Inglorion

Liczba recenzji: 10