Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Dosyć lekki, tematyczny worker placement.
Z pozoru banalna, ale aby grać lepiej od innych potrzeba pewnego wyczucia czasu, które nie przychodzi tak łatwo. Dlatego przy tej grze mogą usiąść zarówno początkujący, jak i zaawansowani planszówkowo gracze. Wszyscy będą się dobrze bawić, przy naprawdę miodnej rozgrywce i chwaląc genialne wykonanie.

Jest to jedna z tych gier, które mają naprawdę minimalną szansę na to, żeby się nie podobać. Zawsze będę mógł ją wyjąć gdy przy stole mam 'mieszanych' graczy i dlatego ta gra łatwo z mojej kolekcji nie wypadnie.


Dobry, solidny produkt

Tematyczna gra kościana, która według mnie spełnia bardzo dobrze swoją funkcję. Mogę porzucać dzięki niej fajnymi drewnianymi kostkami i lekko pogłówkować jak najlepiej 'popchnąć' swoje szczęście i jak najlepiej wykorzystać otrzymane wyniki.

Warto zaznaczyć, że dostępne są zasady do gry zaawansowanej, które balansują, wydłużają rozgrywkę i sprawiają, że jest ona bardziej strategiczna. Na bgg dostępne są polskie wersje kartek, które się używa w tym wariancie. Ja podstawowym gram tylko raz, gdy chcę kogoś nauczyć gry.


Jak dla mnie ideał :)

Pięknie wydana gra o planowaniu i budowaniu kombinacji kart.
Odnoszę wrażenie, że trochę za dużo w tej grze się rozstrzyga na poziomie draftingu kart, ale przy krótkiej i ekscytującej grze 2 osobowej nie ma to takiego znaczenia.
Polecam raczej jako grę 2 osobową, w więcej osób robi się trochę chaotycznie.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna. Masa kombinowania, gra o tworzeniu kombosów, przy czym pojedyncza karta się w tej grze nie powtarza.
Proste zasady, bardzo wymagająca rozgrywka, która dla mnie zyskuje z każdą kolejną partią. Z biegiem czasu traci się wrażenie dużej losowości tej gry.


Jak dla mnie ideał :)

Przerobiłem trochę gier solo. To jest prawdziwa perełka.
Idealne połączenie grywalności, symulacji i tematyki.
Niezbyt trudne zasady, a masa możliwości i wymagających, znaczących decyzji. Pełno emocji.
Jeśli szukasz gry solo i tematyka pasuje, to nie ma się nad czym zastanawiać.


Re-l124c42

Liczba recenzji: 37