Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

product.rating.0

Chwilowo bez oceny, bo wciąż jestem w trakcie lektury. Całość czyta się wyśmienicie, każda strona bije po twarzy pomysłami na sesje. Mieszanka dzikiego zachodu, steampunku i magii brzmi jak rewelacyjny pomysł na klimat, który pozwala stworzyć wiele zróżnicowanych postaci i przygód.

Poziom ilustracji od dosłownie żenujących, po fantastyczne. W sumie przyzwyczaiłem się już do tego roźdźwięku w podręcznikach RPG, ale tutaj widać go szczególnie mocno.


product.rating.0

Nieważne, jak wyglądały grafiki w oryginalnej wersji. Jak się chwalą, że ilustrują grę od nowa, to niech zlecą to profesjonaliście, nie licealiście.


product.rating.0

Jak...jak oni to robią? Jak to możliwe, że biorą uznanego autora gier planszowych i ilustrują jego grę tak absolutnie odrażającymi grafikami?


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna obok Las Vegas i Posterunku trickowa armia. Ma jedne z najsłabszych i najwolniejszych potworów ze wszystkich armii, które bez cechy sztabu - Macierzy - są praiw zawsze na straconej pozycji. Armia wymagającą, ale każde zwycięstwo jest oh jakże słodkie.


Jak dla mnie ideał :)

Zabawa na wiele godzin za niską cenę. W sam raz do zabrania w trasę dzięki bardzo małym gabarytom. Jedyny minus to słabo dobrane kolory niektórych elementów - ciężko niektóre odróżnić. Ale to tylko czepianie się.


Jasnyyy

Liczba recenzji: 0