sklep z grami, gry rpg, gry planszowe, role-playing, role playing, karciane, karcianki

Menu

Ostatnio dodane komentarze


D&D 5.0: Player's Handbook

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 23.12.2014

JanMarian: nie zagrasz, raczej się to nie uda. Wątpię by ktokolwiek to wydał. Natomiast jeżeli chodzi o edycje językowe, z tego co wiem Wizardzi się wstrzymują z ogłaszaniem. W pierwszym kwartale 2015 roku, będzie informacja o tego typu planach. Jednak ja polecam kupić. Język jest bardzo prosty, w paru miejscach trzeba się wesprzeć słownikiem, natomiast łyka się to bez problemu. Rebel. Zawiodłem się ponad 2 miesiące oczekiwania na podręcznik, jest mocno irytujące. Alternatywnie zamówienie na amazon u moich znajomych docierało szybciej, było też taniej.... Wiem że to wina hurtowni europejskiej, natomiast zamawiając wszystko co leci z dnd, podręcznik ten dostałem jako ostatni:/, co skutecznie psuło mi humor. Na szczęście paczka dotarła, ładnie zapakowana. Sam podręcznik, jest tym co uwielbiam w DnD najbardziej. Może inaczej, jest tym co uwielbiam w Adnd2ed, w jej duchu, prostocie, unowocześnione, poprawione przez to co było w 3, 3.5, 4 edycji. Po prostu kwintesencja idealnego Genericowego RPG, na genialnie prostej i działającej, dopracowanej mechanice, z doskonałymi grafikami, bardzo ciekawy i rozwiązaniami które odświeżają legendę. Jestem absolutnie przekonany, ze jest to najlepszy wybór jeżeli chodzi o tego typu tytuły na rynku. PF czy 13Age, są dla mnie daleko za. O ile jeżeli posiadałeś 3jkę i tone dodatków nie warto było zmieniać na 4 edycje, to tutaj niezależnie jaką edycje posiadasz 5ED MUSISZ MIEĆ. Rpgowy ideał dla mnie

11

D&D 5.0: Starter Set

Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)

dodano: 12.12.2014

Dostałem, to co chciałem. Od A-Do Z. Startowe, proste fajne zasady, dobrze przygotowane postacie, BARDZO DOBRA PRZYGODA. Trochę straszy pustką, jednak koncepcja była taka, aby ten starter był tani. Nikt nie wmusza w nas figurek, zbędnych map i innych zbędnych gadżetów. Będziesz potrzebować to sobie dokupisz. DnD fanatyk kolekcjoner musi mieć! Nowa szata graficzna jest obłędna!

8

D&D 5.0: Hoard of the Dragon Queen

Oceniam produkt na: 3 - w porządku, bez rewelacji

dodano: 12.12.2014

Jest średnio. Serio, po bardzo dobre wręcz, lekko sandboxowej przygodzie w starterze, spodziewałem się czegoś więcej. Kurde, ekipa Wizards nie zabrała się za to jak trzeba. Sam fakt, że pierwsza przygoda ze startera zaczyna się od konwoju, a ta zaczyna się identycznie... sprawia wrażenie totalnego pójścia na łatwizne. Wiele też jest problemów, w samej konstrukcji przygody. Pojawiają się momenty, które aż proszą się o poprawki.... Spodziewałem się czegoś więcej.

5

Pokaż wszystkie (58)

Ostatnio zdobyte trofea

Bożyszcze tlumów

Tytuł: Bożyszcze

50 osób polubiło Twoje komentarze

Chomikuję

Dodanie produktu do przechowalni

Czytam newsletter

Zapisanie się do newslettera

Fan FFG

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Fantasy Flight Games

Fan Galakty

Zakup 5 różnych gier wydawnictwa Galakta

Fan Rebel Times

Ściągnięcie dowolnego numeru magazynu Rebel Times

Game Master

Tytuł: Game Master

Zakup gier z 15 podkategorii "Gry RPG po angielsku"

I speak English

Tytuł: Poliglota

Zakup gry wydanej w języku angielskim

Pokaż wszystkie (26)