JoannaZ86

Marzyciel

Poznań

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Jest to moja pierwsza przygoda z fantastyką i jestem nią absolutnie zachwycona. W drodze są już kolejne części :) Książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemnie, czego najbardziej się obawiałam.


Przecudowny dodatek dla każdego fana Takenoko. Wykonanie oczywiście tak piękne jak podstawy, wprowadza delikatne urozmaicenie gry, które bardzo przypadło mi do gustu. Polecam zdecydowanie.


Przepięknie wykonana gra kooperacyjna, nie dla ludzi o słabych nerwach ;) Czas ucieka nieubłaganie, a problemy się nawarstwiają. Pierwsze rozgrywki graliśmy bez czasu dla wdrożenia się, bo ponosilibyśmy spektakularną klęskę raz za razem ;) Gra ciekawa, choć mocno uproszczona w stosunku do pierwowzoru. Instrukcja wprowadza parę niejasności ale po kilku rozgrywkach można samemu dojść do tego o co chodziło ;) Polecam zdecydowanie


Miła i przyjemna gra na 2 osoby. Świetnie wykonane figurki (na plus, że można je sobie samemu pomalować). Zasady do wytłumaczenia w mniej niż 2 minuty. Może nie jest to gra absolutnie ulubiona ale zachęciła mnie mimo wszystko do zakupu drugiej opcji z rycerzami :) Mocniej do gustu przypadła za to dzieciakom, które lubią sobie zagrać w wolnych chwilach.


To jest mój aboslutny hicior, który zabieramy ze sobą na każdy wyjazd. Absolutnie proste zasady, prześmieszne grafiki (dla nich z ciekawości kupiliśmy tą grę) i te ogromne emocje, kiedy wiesz gdzie kryje się eksplodujący kotek, a zostaje Ci coraz mniej kart żeby się z tego wymigać i liczysz na to, że przeciwnik ma jeszcze gorsze karty od Ciebie. Polecam z dodatkiem implodujące kotki, które podnoszą emocję na jeszcze wyższy poziom!


Sapphire101

Liczba recenzji: 119

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Argallis

Liczba recenzji: 81

Marianna

Liczba recenzji: 20