Wazka

Informator

Sosnowiec

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

22 użytkowników

Zobacz wszystkich

KLASYK! Bardzo proste zasady, bardzo klimatyczna i przyjemna rozgrywka. Koszmarnie wciągająca (może jeszcze jedną partyjkę? I jeszcze, i jeszcze..?!). Owszem, czasem bardzo trudno jest wygrać, wielokrotnie się przegrywa, ale o to chodzi, że nie jest łatwo. Dla mnie ideał kooperacji. Bardzo fajny, oryginalny (a obecnie aktualny temat, który potęguje chęć jak najlepszego rozegrania ruchów. Na dodatek pięknie wygląda :) Obowiązkowo trzeba mieć w swojej kolekcji (albo chociaż zagrać u znajomych)!


Wreszcie porządne opakowanie (i ogółem wykonanie) Listu Miłosnego i wreszcie można zagrać w więcej niż 4 osoby! Właściwie wyłącznie dla tego drugiego argumentu nabyłam tę grę. o do rozgrywki, jak to w Liście Miłosnym: nieprzewidywalnie, zabawnie, wciągająco. Kwintesencja twierdzenia, że prawdziwa sztuka tkwi w prostocie.


Od dawien dawna żadnej grze nie udawało się dotrzeć do czołówki moich ulubionych. Na skrzydłach, jednak, z miejsca trafiły na podium. Przepiękna gra o cudownej jakości wykonania komponentów. Rozgrywka to sama przyjemność. Wbrew wielu zarzutom, nie jest to tylko układanie pasjansa. Można psuć sobie strategie, można grać bardziej ,,nieingerująco”. Nie wolno pomijać aspektu edukacyjnego tej gry. Koniecznie trzeba dokupić dodatek: Ptaki Europy:)), ponieważ przyjemniej gra się widząc znajome ptaki (jeśli czyjś budżet na to nie pozwala, rozgrywka w samą podstawkę jest równie satysfakcjonująca, więc spokojnie). Więcej tak przemyślanych gier, z tak cudownym tematem.


Jak dla mnie ideał :)

W pociągach zawsze brakowało mi opcji grania w sześciu graczy. Dzięki temu dodatkowo nareszcie mogę tak grać. Czasami przekładamy te dodatkowe wagoniki do innych (niededykowanych) map i utrudniamy sobie zabawę grając w szóstkę. Choćby z tego względu warto sprawić sobie Francję i Dziki Zachód. Bardzo fajne podejście do tematu- gra z budową własnych torów- trochę utrudnia sprawiając, że wyciągamy jeszcze większą frajdę z gry. Co by tu powiedzieć: dodatków do Wsiąść Do Pociągu nigdy za mało.


Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna gra. Niesamowity plus za tematykę. Relatywnie mało jest gier o psach (o dobrych nie wspominając), a dla dużej liczby dzieci psy to ,,konik”. Bardzo cieszę się, że znalazłam jamniki. Dziękuję za dziecięcą radość, która za każdym razem się rozlega, gdy pada propozycja: ,,zagramy w pieski?”. Sama mechanika jest bardzo prosta, co w takich dziecięco-rodzinnych grach jest bardzo ważne. Gra jest bardzo ładna, przyjemnie dla oka wyglądają te nasze coraz dłuższe jamniki. Warto kupić tę pozycję.


Czarny2501

Liczba recenzji: 81

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Forstoper

Liczba recenzji: 58

Louve

Liczba recenzji: 138

Dagna

Liczba recenzji: 79

Aruik

Liczba recenzji: 29

NerAlgert

Liczba recenzji: 85

Dwarfer

Liczba recenzji: 56

Alan91

Liczba recenzji: 99

konterman

Liczba recenzji: 25

Syndelis

Liczba recenzji: 44

ravras

Liczba recenzji: 15

Schatan

Liczba recenzji: 89

Blez123

Liczba recenzji: 92

Samburo

Liczba recenzji: 40

Krogulec

Liczba recenzji: 170

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

StaraWiedzma

Liczba recenzji: 0

Monika

Liczba recenzji: 4

Czincz

Liczba recenzji: 56

Djflash

Liczba recenzji: 26

Neoptolemos

Liczba recenzji: 301

natali_sabina

Liczba recenzji: 11

smtn

Liczba recenzji: 21

Ptaq

Liczba recenzji: 0

Arasz

Liczba recenzji: 14

Konrad

Liczba recenzji: 97

GROMU

Liczba recenzji: 20

Artbee

Liczba recenzji: 6

PRZEKUR

Liczba recenzji: 2

Rkacha

Liczba recenzji: 0

Ja

Liczba recenzji: 231

Krl90

Liczba recenzji: 64

Aleksandra

Liczba recenzji: 0

Izuu3

Liczba recenzji: 5